AKTUALNOŚCIO CENTRUMZAPLANUJ WIZYTĘOFERTAGALERIA ŻÓŁTAKONTAKTCENNIKREGULAMINY

 


Rodzinny Weekend w Centrum Kultury i Edukacji Szkoła Łacińska

18 - 19.02.2017 r

Cennik
 

Zapraszamy na „Rodzinny Weekend w Szkole Łacińskiej”!
Już w dniach 18 -19 lutego wszyscy chętni będą mogli skorzystać z oferty zajęć i warsztatów realizowanych w Centrum Kultury i Edukacji Szkoła Łacińska. Zajęcia odbędą się w MULTICENTRUM.


 

Warsztaty - Multicentrum (poziom +1)

SOBOTA

10:00 -12:00 - ROBOLAB

 12:00 - 14:00 - ROBOLAB


Warsztaty wprowadzające dzieci i młodzież w świat robotów mobilnych i programowania w graficznym środowisku NXT. Zajęcia te można nazywać nauką chodzenia, bo faktycznie uczymy na nich podstaw poruszania robotami mobilnymi i samodzielnymi maszynami. Na zajęciach dzieci dowiadują się, jakie są rodzaje czujników, jak sterować serwomotorami i jak budować samodzielne roboty, które pomimo napotykanych przeszkód dotrą tam, gdzie chcemy. Dzieci i młodzież budują i programują fantastyczne roboty, które biorą udział w niezwykłych wyprawach w kosmos, ścigają się, walczą i strzelają.

  

 

 

 

10:00 - 14:00 Warsztaty składania modeli z klocków K’next.

 


Zestawy K'Nex to jedne z najbardziej popularnych klocków konstrukcyjnych na świecie. Wspaniale łączą ze sobą zabawę i naukę. Wymagają wyobraźni przestrzennej, koordynacji ruchowej oraz ćwiczą zdolności typowo manualne. Nasze zestawy można układać samemu jak i w grupie. Każda konstrukcja jest wyposażona w silnik który wprawia nasze dzieło w ruch. Diabelski młyn, ogromny rollercoaster, a może jeżdżący robot? Każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas zajęć do dyspozycji uczestników są gotowe zestawy wraz z instrukcją budowy. Można również skorzystać z pomocy instruktora. Dobra zabawa gwarantowana!

 

 

 

 

 

NIEDZIELA

10:00-14:00  GRY PLANSZOWE - (BEZPŁATNE)


 Sekcja  gier planszowych to zajęcia skierowane dla wszystkich miłośników gier w tradycyjnym wydaniu. Stanowią fantastyczną alternatywę dla komputerów i telewizorów. Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 16 w Multicentrum w budynku Szkoły Łacińskiej. Poznaj fantastyczny świat Magii i Miecza, Warhammera, zagraj m.in we "Wsiąść do pociągu", "Osadników z Catanu", "Robinsona Crusoe", "Pandemię", zabaw się ze znajomymi przy "Dixit", "Tabu", "5 sekund" lub zostań milionerem w "Monopoly" lub mistrzem słowa w "Scrabble". Jeśli masz w domu grę a nie masz z kim grać - przynieś ją do nas i zagrajmy razem. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Przyjdź, zagraj, poznaj innych fanów planszówek!


 

Cennik