AKTUALNOŚCIO CENTRUMZAPLANUJ WIZYTĘOFERTAGALERIA ŻÓŁTAKONTAKT

 

 

Studio Otwarte TO TU.


W ramach akcji „Lato w mieście” w Szkole Łacińskiej, zapraszamy dzieci i dorosłych do wzięcia udziału w wakacyjnych warsztatach plastycznych! Przez całe lato będziemy malować, rysować, rzeźbić, uprawiać linoryt; we wnętrzach „szkoły” bądź w plenerze, w słońcu albo w deszczu - zawsze kreatywnie. Przyjdź - przekonaj się, że lato w mieście nie musi być nudne!
Zajęci bezpłatne.
Harmonogram zajęć:
Od poniedziałku do wtorku:
Dzieci - godz: 10:00 - 14:00
Dorośli(16+) - godz: 16:00 - 20:00
Środy

Dzieci - godz: 10:00 - 14:00

Studio Otwarte TO TU. to kreatywna przestrzeń
maluj TO TU. rysuj TO TU. rzeźb TO TU. kreuj TO TU.
filozofia Studio Otwarte TO TU. = ludzie, sztuka, pasja, kreacja, radość..

Studio Otwarte TO TU. to miejsce dla każdego, przyjazna przestrzeń, która zaprasza do siebie wszystkich, którzy chcą realizować swoje kreatywne „ja”, odkrywać w sobie pasję, urealnić pomysły, tworzyć, otworzyć się na przestrzenie-nieprzestrzenie. TO TU zmienisz optykę. TO TU. jest sztuka - równie nieograniczona jak ludzka pomysłowość.
TO TU. w Malborku rozpalisz się sztuką!
TO TU. W LATO.
• Warsztaty są propozycją aktywnego spędzanie wolnego czasu w formie twórczej zabawy. Wspólne malowanie sprzyja odkrywaniu talentów, poznawaniu swoich możliwości, wymianie doświadczeń, wzajemnym inspiracjom.
• Plenery. Odkryjemy Malbork na nowo, detalicznie albo płaszczyznowo, monochromatycznie albo kolorowo, ołówkiem albo farbą – środek wyrazu nie jest istotny, istotne są emocje, zabawa, wyjście poza schemat. :)
• Wystawy. Na zakończenie każdego cyklu zorganizujemy wystawę powstałych
w TO TU. dzieł!

1. TO TU. dzieciom i młodzieży
Niestandardowo, nieszablonowo, wesoło, zamaszyście, na wielkich formatach, małymi rączkami, albo pędzlami, albo gąbkami, albo prosto z puszki! Pozwól swojemu dziecku doświadczyć prawdziwego aktu twórczego, bez ograniczeń, bez obawy (że się pobrudzi :)), w plenerze, albo w studio. :) TO TU. wielkie malarstwo stanie się udziałem Twojego Małego Artysty.

2. rodzinne malowanie w TO TU.
Bądź razem z dzieckiem – twórz wspólnie! Słuchaj swojej pociechy – dziecięca wyobraźnia i ekspresja nie ma sobie równych. Duża dawka pozytywnych emocji, radość ze wspólnego procesu tworzenia i masa uśmiechów - te zajęcia mega zbliżą Was do siebie.

3. tylko dla dorosłych w TO TU.
Na szczęście sztuka nie ma ograniczeń - żadnych. Rób to - bez względu na wiek, na porę dnia - przyjdź, rób cokolwiek chcesz, kiedykolwiek chcesz – jesteśmy ze sztuką na ty – TO TU. dla Ciebie :)

Harmonogram zajęć:

Od poniedziałku do wtorku:
Dzieci - godz: 10:00 - 14:00
Dorośli(16+) - godz: 16:00 - 20:00
Środy

Dzieci - godz: 10:00 - 14:00
 


ZAPISY:
Centrum Kultury i Edukacji
SZKOŁA ŁACIŃSKA
ul. Stare Miasto 42,
82 - 200 Malbork
REZERWACJA / KASA
POZIOM -1
tel/fax: 55 - 272 - 01 - 65 wew. 207
e-mail: rezerwacja@kultura.malbork.pl

KONTAKT: Ada Kamińska
mobile: 601 57 57 20
mail: ada.rothko@gmail.com
* temat i formę warsztatów i plenerów dopasowujemy do indywidualnych potrzeb poszczególnych grup.